Naše cena:
7 310 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Křeslo SAPHIR BIS 1

Komfortní široké křeslo zaručuje pohodlné sezení, které je tužší. Použitá vinutá pružina a elastická pěna tvoří pevný sedák, ten umožňuje pohodlné vstávání. Ke křeslu doporučujeme objednat praktický záhlavník a taburet. Zdokonalíte tím celkový relax během sezení. Křeslo lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou kovové.

Kolekce SAPHIR BIS

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava SAPHIR BIS

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 120
Výška 90
Hloubka 93
Hloubka sedáku 55
Výška sedáku 45
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Sedací souprava Santa Monica

Křeslo KLASIK V

14 670 Kč
12 910 Kč
-12%
Novinka
6-8 týdnů

Křeslo OLÍVIE O

9 620 Kč
8 466 Kč
-12%
6-8 týdnů

Načítání obsahu...
Kosik