Naše cena:
13 310
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Křeslo MORENA

Elegantní křeslo v klasickém provedení MORENA Vám zajistí maximální komfort při sezení a to díky široké zadní ploše - Vaše záda zde najdou pohodlí a odpočinek. Pro Vaše ruce jsou zde široká opěradla. Nožičky tohoto křesla jsou dřevěné. Křeslo si můžete zvolit v potahové látce, která se bude nejlépe hodit do Vašeho obývacího pokoje - k ruce je Vám náš vzorník látek.

Kolekce MORENA

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava MORENA

 

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 110
Výška 95
Hloubka 101
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ceník a typový plán MORENA 2017 94134 kb (pdf)
Prodejna Louny

Křeslo MAX XVII

10 820 Kč
9 522 Kč
-12%
6-8 týdnů

Křeslo INVITATION

14 280 Kč
13 138 Kč
-8%
6-8 týdnů

Kulaté křeslo Aston - s taburetem

14 640 Kč
10 687 Kč
-27%
Novinka
SKLADEM

Načítání obsahu...
Kosik