Naše cena:
11 420 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Křeslo MORENA

Elegantní křeslo v klasickém provedení MORENA Vám zajistí maximální komfort při sezení a to díky široké zadní ploše - Vaše záda zde najdou pohodlí a odpočinek. Pro Vaše ruce jsou zde široká opěradla. Nožičky tohoto křesla jsou dřevěné. Křeslo si můžete zvolit v potahové látce, která se bude nejlépe hodit do Vašeho obývacího pokoje - k ruce je Vám náš vzorník látek.

Kolekce MORENA

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava MORENA

 

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 110
Výška 95
Hloubka 101
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Kožená souprava BOLZANO

Longchair - prodloužené křeslo OASE

11 500 Kč
10 350 Kč
-10%
6-8 týdnů

Křeslo KLASIK VIII

15 330 Kč
13 490 Kč
-12%
5-6 týdnů

Křeslo ELEGANT IV

15 120 Kč
13 306 Kč
-12%
Novinka
5-6 týdnů

Načítání obsahu...
Kosik