Naše cena:
11 370 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 8-10 týdnů

Křeslo KENYA 1

Luxusní a pohodlné křeslo KENYA vyniká svou měkkostí, kterou zajišťuje vysoce elastická pěna uvnitř sedáku a opěráku. Hluboké sezení a vyšší opěrák zajišťuje dostatečnou oporu hlavy. Křeslo lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou dřevěné. Křeslo KENYA je navrženo vklasickém designu a svým vzhledem a kvalitou provedení působí velice reprezentativně, proto je doporučována nejen do obývacích pokojů, ale i do pracoven nebo jednacích místností.

Kolekce KENYA

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava KENYA

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 118
Výška 107
Hloubka 103
Hloubka sedáku 60
Výška sedáku 50
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Sedací soupravy OLÍVIE

Křeslo s funkcí relax SANTOS

14 490 Kč
12 751 Kč
-12%
Novinka
6-8 týdnů

Křeslo SCRABBLE

8 760 Kč
8 059 Kč
-8%
Novinka
8-10 týdnů
made in germany

Křeslo ušák MOBILO

14 160 Kč
12 461 Kč
-12%
Novinka
6-8 týdnů

Načítání obsahu...
Kosik