Naše cena:
13 990
Sleva: 
-%
Termín dodání: 2 týdny

Matrace AROMA VISCO 100x200

Maximálně komfortní (luxusní) sendvič, dominantní svojí výškou (výška matrace 22 cm)a použitými přírodními materiály. Maximálně šetříme životní prostředí. Ložná plocha Soya (hnědá vrstva) – tvořená přírodní pěnou ze sojového materiálu – absolutně přírodní původ + vzdušnost = boj s alergií, minimalizace vzniku alergických reakcí. Střed matrace tvoří lehká a vzdušná bio pěna – přírodní původ + stabilita páteře. Ložná plocha Soya (oranžová vrstva) – tvořená přírodní línou (visco pěnou, pěnou s pamětí) ze sojového materiálu – absolutně přírodní původ + vzdušnost + šetrné uložení páteře díky vlastnostem líné pěny = boj s alergiemi a prevence před deformací celé páteře.

Parametry matrace

 • Výška matrace: cca 22 cm
 • Tuhost matrace: strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší
 • Partnerská matrace: ANO - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace
 • Zóny matrace: pětizónová matrace
 • Jádro matrace: Bio pěna v jádru matrace = čistota
 • Ložná plocha: Líná pěna Soya a druhá strana Soya
 • Nosnost matrace: do 130 kg
 • Potah matrace: Soya - snímatelný a pratelný na 60°C
 • Záruka matrace: 6 let
 • Testování matrace: 100.000 mechanických zátěžových testů
 • Výrobce: Tropico
 • Vhodné uložení na pevný, lamelový rošt i polohovatelný rošt

Matrace s jádrem z BIO pěny

Při konstrukci této řady matrací jsme využili nejnovějších poznatků z oblasti zdravého spánku a nejmodernějších materiálů na bázi přírodních produktů ve spojení s počítačovými simulacemi z přístroje Ergo Check, Bio pěny. Jedná se o pěnu s vlastnostmi studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazeny přírodními oleji – v tomto případě ze skočce a sóji. Tento fakt má pozitivní dopad na ekologii, šetří ekosystém a přináší více přírody do našich ložnic. Použití bio pěny má unikátní dopad také na výsledné vlastnosti matrací: násobí se tažnost (elasticita), snižuje se tlaková deformace, zvyšuje se odrazová pružnost. Konstrukce jednotlivých typů matrací prošla dlouhodobým vývojem, aby bylo dosaženo co nejlepších vlastností za cenu, která je dostupná pro každého. Tak vznikly 2 typy bio matrací a dva typy biomatrací v kombinaci s línou pěnou (Viva Bio, Aroma Visco), které plně reflektují požadavky zákazníků, jako jsou vynikající ortopedické vlastnosti, dlouhá životnost a rozdílná tuhost ložných ploch (ideální pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka).

Matrace - Líná pěna

= viscoelastická pěna = termo pěna = pěna s pamětí
Lína pěna optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách spánku (na boku, na zádech…). Líná pěna je vždy použitá na ložné ploše matrace a je charakteristická efektem pomalého vracení se do původní polohy. Tyto matrace jsou velmi komfortní, mají vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost

Potah matrace Soya

Kvalitní a příjemná potahová látka moderního vzhledu s výtažky ze sóji, které nejen díky přírodnímu původu příznivě působí v mnoha oblastech lidského zdraví.

Potah matrace Soya
Délka matrace 200
Šířka matrace 100
Nosnost kg 130
Výška matrace 22
Tuhost matrace Dvojí: 2 - střední/ 3 - tvrdší
Jádro matrace Bio pěna
Záruka na matraci 6 let
Snímatelný potah Ano

Načítání obsahu...
Klasická sedací souprava OLÍVIE 08 3W+1+1
Kosik