Naše tipy a triky

Tipy a triky, jak vybrat a vybavit novou šatní skříň

31.07.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Možná se pomalu a jistě dostáváte do fáze, kdy vás nadbytek věcí uložených ve skříních přivádí k šílenosti. Doslova se bojíte otevřít jakoukoliv skříň v domácnosti, aby na vás polovina jejího obsahu s hukotem nevypadla. A to přesto, že skříně donekonečna uklízíte a přerovnáváte. Nastal čas vybrat novou dostatečně prostornou šatní skříň plnou praktických vychytávek.

5 nejlepších tipů pro malý obývací pokoj

11.06.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Sledujete s obdivem prostorné obývací pokoje a tiše závidíte možnosti jeho vybavení? Nemusíte, protože i s malým prostorem lze vykouzlit úžasný, příjemný a útulný obývací pokoj, v němž nebude chybět nic důležitého. Zařízení malého obývacího pokoje však vyžaduje více než jen náhodné rozmístění jednotlivých kusů nábytků. Poradíme vám, jak vybavit malý obývací pokoje, aby působil vzdušně, nepřeplácaně a vyváženě.

5 tipů na dokonalou domácí kancelář

23.05.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Rozhodli jste se práci v rušné kanceláři pověsit na hřebík a začít pracovat z vlastního domova? Pak se vám jistě budou hodit tipy, jak si zařídit moderní domácí kancelář. Obyčejný kuchyňský stůl s tvrdou židli nebo dokonce pouhá podložka pod notebook vám rozhodně stačit nebudou. Práce z domova je sice pohodlnější a klidnější, ale vyžaduje stejně dobré vybavení jako odkudkoliv jinde.

Chytré osvětlení vám posvítí i přehraje oblíbenou písničku

28.02.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Dokážete si představit dobu, kdy si lidé svítili pouze pomocí svíček a petrolejových lamp? V dnešní době neuvěřitelných možností je taková představa téměř nemožná. Moderní způsoby osvětlení už dávno udělaly ze svíček romantickou záležitost. Hlavním trendem je nyní LED osvětlení, které postupně nahrazuje klasické žárovky.

5 tipů pro moderní a vkusný interiér

15.11.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Připomíná vaše domácnost směsici nesourodých stylů a zbytečného vybavení, které se vám nedaří sladit? Pokud toužíte po moderním, vkusném a čistě působícím interiéru, nechte si poradit od odborníků. Možná bude stačit pár drobných triků, aby se váš byt proměnil přesně podle vašich představ.

Nedostatek prostoru v malém bytě vyřeší multifunkční nábytek

08.11.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Máte malý byt, v němž je těžké vyhnout se ostrému rohu postele a nenarazit přitom na roh stolu? Vyřešit zařízení do malého bytu tak, abyste neměli problém s pohybem a dostatkem volného místa, není úplně snadné. Nejlepším řešením bývá nábytek vyrobený na míru nebo multifunkční nábytek, jenž zastane “roli” hned několika kusů běžného nábytku najednou.

Nebojte se tapetování aneb jak změnit interiér k nepoznání

03.08.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Vzhled stěn je důležitou součástí každého interiéru. Když se lidé stěhují do nového, první nezodpovězenou otázkou bývá právě barevné ladění bytu a jeho stěn. Ponechat bílé stěny či zvolit barvy? Zajímavou alternativou, kterou lze dosáhnout originálního a nápaditého výsledku, jsou tapety.

Stavíte? Zaskočte se podívat na výstavu do Valašského Meziříčí

07.06.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Možná už jste rozjeli stavbu vlastního domu, možná nad ní teprve uvažujete. Ať už je to tak či onak, nemáte-li plány pro následující víkend, zajeďte si pro čerstvou inspiraci na výstavu Stavíme, bydlíme ve Valašském Meziříčí. Čekají na vás zajímavé novinky ze světa bydlení i bohatý doprovodný program se soutěží.

Slaďte nábytek se stylovým krbem

31.05.2016 :: Lukáš Vondráček :: Naše tipy a triky

Obývací pokoj bývá často považován za srdce vaší domácnosti, tedy za nejdůležitější část domu či bytu. V obývacím pokoji mají lidé různé věci a druhy nábytku, nicméně v žádném obývacím pokoji by samozřejmě neměla chybět pěkná, příjemná a pohodlná sedačka.

Praktická i okrasná pergola zkrášlí každou zahradu

16.05.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Zahrada je nezbytnou součástí každého rodinného domu. Může být malá i velká, vždy by však měla být místem, kde obyvatele domu budou rádi trávit volný čas. Dnes je zahrada vnímána především jako místo odpočinku a zábavy. Na žádné zahradě proto nesmí chybět místo určené pro posezení poskytující soukromí i příjemný polostín. Ideální volbou je pergola.

Jarní novinky do obývacího pokoje

10.05.2016 :: Šárka Klumparová :: Naše tipy a triky

S jarem k nám dorazily i novinky pro tento rok, a proto Vám přinášíme horké tipy, které udělají z obýváku neobyčejnou místnost. Pokud jste se rozhodli pro pozměnění nábytku, určitě Vám doporučujeme, abyste se nechali inspirovat nábytekem do obývacího pokoje.

Posuvné zastřešení terasy: V létě terasa, v zimě zimní zahrada

25.04.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Máte-li u svého domu krásnou a prostornou terasu, jistě vás občas zamrzí, že ji nemůžete využívat i během nepříznivého počasí či chladnějších měsíců. Situace však má praktické řešení, kterým je posuvné zastřešení, díky kterému budete moci terasu využívat po celý rok.

České Radiokomunikace spustily síť pro internet věcí

21.04.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Nemáte tušení, o čem je řeč? Sítě pro internet věcí je dlouhodobý projekt Českých Radiokomunikací, jehož hlavním cílem je bezdrátové propojení nejrůznějších předmětů denní potřeby s internetem. Projekt byl testován od jara loňského roku a ke spuštění ostré verze došlo teprve před pár dny 1. dubna.

Chystáte se vymalovat byt? Zapomeňte na módní trendy

14.04.2016 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Barvy jsou více než jen pouhé barvy a dokáží nás, naše myšlení, náladu i chování ovlivnit více, než si dokážeme představit. Myslete na to i při rozhodování, které barvy si “pustíte” do svého bytu.

Základní pravidla pro správné uživání kožené sedací soupravy

13.04.2016 :: Lukáš Vondráček :: Naše tipy a triky

Máte doma koženou sedací soupravu nebo uvažujete o její kopit? Připravili jsme pro Vás pár praktických rad k užívání a údržbě tohoto nábytku.