Značkové matrace CUREM -20% SLEVA

Čtvrtek 10. listopad 2011 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Mechanické zátěžové testy. Všechny matrace jsou ve fázi prototypu podrobeny mechanickému zátěžovému testu. Každá matrace je tedy namáhána 200.000 mechanickými cykly. Hodnotí se míra proležení, změkčení a deformace v různých směrech. U matrací Curem se naměřené hodnoty odolnosti pohybují mezi 99 – 100%.

Klinické hodnocení. Všechny matrace CUREM byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality. Testování přístrojem ErgoCheck. ErgoCheck je citlivá měřící podložka, s jejíž pomocí jsou testovány všechny prototypy nových matrací CUREM, aby bylo vždy dosaženo nejlepších možných výsledků. Vždy se zkouší různé typy postav a váhové kategorie. Výstup měření je vyhodnocován počítačovým programem za přítomnosti technologa a konstruktéra a posléze konzultován s lékaři a rehabilitačními pracovníky. Matrace CUREM si můžete prostřednictvím měřícího zařízení ErgoCheck vyzkoušet na vybraných prodejnách i VyVíce informací o akci

Zdravé spaní ErgoCheck. Potah Curem Cooper. Cooper je luxusní potah matrací Curem. U typů C 1000 a C 2000 je snímatelný a pratelný na 60°C. U nejvyšších typů Curem C 3000, C 4000 a C 5000 EGO je prošitý vstvou visco pěny pro nejvyšší možný komfort. Je možno ho chemicky čistit. Zdarma je k těmto typům dodáván matracový chránič pro maximální hygieničnost lůžka. Chránič je snadno snímatelný a pratelný na 60°C. Potah Curem Cooper se dodává v tradiční bílé barvě Pure. Skládá se z 76% bavlny nejvyšší jakosti a 24% Polyesterových vláken. Typy C 2000, C 4000 a C 5000 EGO mají potah s atraktivním a moderním CNC prošitím.

Matrace Curem pro partnery. Matrace CUREM nejsou typickými partnerskými matracemi – nemají stejnou konstrukci ložných ploch s rozdílnými tuhostmi. Jejich speciální pěny CuremfoamTM (to je to tajemství) mají však takové vlastnosti, že jedna ložná plocha vyhoví většině uživatelů s různými hmotnostmi a požadavky na tuhost lůžka. Zkuste si to. CuremFoamTM.

Chráněný materiál značky Curem. Speciální líná pěna vysoké objemové hustoty nejvyšší kvality. Používá se výhradně v matracích Curem. Navozuje efekt podobný stavu beztíže. Vynikající podpora páteře. Pro nejvyšší dosažitelný komfort spánku vždy hledejte ochrannou známku CuremFoamTM.

Starší aktuality

Archiv aktualit