Široká nabídka konferenčních stolků se slevou až -28%!

Pondělí 22. červenec 2013 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz
Aktualita - konferenční stolky

Konferenční stolek je nedílnou součástí každého obývacího pokoje. Slouží, nejen jako odkládací plocha, ale i jako místo, kde se schází celá rodina nebo návštěvy, například u šálku dobrého čaje či kávy.


Konferenční stolek do každého interiéru


Vybírat můžete ze širokého výběru nejrůznějších tvarů, velikostí a barev podle vašeho vkusu. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost. Nebráníme se ani modernímu designu. U nás si vybere každý.


Konferenční stolky masiv - zobrazit všechny

Jednoduchý originální design, to jsou konferenční stolky z masivu. Jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. S tímto nábytkem jednoduše a vkusně zařídíte každý prostror pro vaše komfortní bydlení.


Konferenční stolek ROLANDO dubový konferenční stolek Konferenční stolek
Konferenční stolek D33 ROLANDO dubový konferenční stolek typ 67 dub bianco Konferenční stolek D15

Konferenční stolky designové - zobrazit všechny

Máte rádi moderní design a moderní bydlení? Pak si jistě vyberete z naší nabídky, kde spojení skla a dřeva, skvěle doladí obývák nebo jídelnu. Nábytek si můžete vybrat z různých přírodních odstínů, dle vzorníku.


CAPRI BERGANO WHITE LARGO
Konferenční stolek CAPRI Konferenční stolek BERGANO WHITE Konferenční stolek LARGO white

Konferenční stolky dřevěné - zobrazit všechny

Potřebujete poradit, jak si vybavit váš byt? Představujeme vám konferenční stolky nejrůžnějších barev a materiálů. Zboží je charakteristické svou kvalitou a přijatelnou cenou, dostupnou pro každého. Udělejte si radost a kupte si nový nábytek.


PRESOTTO Konferenční stolek z borovice SPAZZIO
Konferenční stolek PRESOTTO KV Dřevěný konferenční stolek z borovice MD KONFERENČNÍ STOLEK 05 Konferenční stolek SPAZZIO

Konferenční stolky klasické - zobrazit všechny

Máte vyhraněný styl pro klasiku? Pak kolekce klasických konferenčních stolků je určena právě vám. Zaujal vás model borovice, buk či buk? Nebo se scháníte stolek atypických tvarů a rozměrů? Obraťte se nas!


Konferenční stolek klasický Konferenční stolek Konferenční stolek
Konferenční stolek klasický L4203 Konferenční stolek D1 Konferenční stolek D12

Konferenční stolky moderní - zobrazit všechny

Máte moderně vybavený byt, ale poslední třešnička na dortu v podobě konferenčního stolku vám chybí? Nezoufejte, u nás si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Kombinace dřeva, skla a propracovaného designu, skvěle doladí váš útulný domov.


RETRO black VERONA wood NEGRO
Konferenční stolek RETRO black Konferenční stolek VERONA wood Konferenční stolek NEGRO

Konferenční stolky skleněné - zobrazit všechny

Upředňostňujete čistý design a máte rádi čistotu skla? Nebo vás láká imitace popraskaného skla? To vše si můžete dopřát právě u nás. Nebojíme se experimentovat. Při výrobě skleněných konferenčních stolků používáme tvrdé sklo, té nejvyšší kvality.


NOVA TOP NESTO GABO
Konferenční stolek NOVA TOP KV Konferenční stolek NESTO Konferenční stolek GABO

Starší aktuality

Archiv aktualit