Šatní skříně do každého interiéru!

Pondělí 27. leden 2014 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz
Šatní skříně

Přinášíme Vám ukázku a inspiraci pro řešení Vašich úložných prostor. Máte doma staré, či již dávno nevyhovující šatní skříně? Náš sortiment je nabytý nejrůznějšími modely, ať už se jedná o skříně z masivu, nebo o klasické a levnější provedení.


SLEVY AŽ -33%!


Vybírat můžete z přehledně uzpůsobených kategorií, ve kterých najdete masivní, moderní, levné šatní skříně s posuvnými, či křídlovými dveřmi. Neváhejte a vybírejte z různě zpracovaného designu. Ať už máte jakkoli řešený byt, šatní skříně jsou naprostým základem. Na našem eshopu najdete skříně vhodné do dětských pokojů, ale i do ložnic či do Vašich předsíní.


Šatní skříně z masivu - zobrazit všechny

Skříň z masivního dřeva vnese do Vašeho interiéru vůni a kvalitu na celý život. Odolná a propracovaná skříň tak vydrží po dlouhá léta každodenního využívání. Vybírejte z nejrůznějších modelových provedení, či barevných variant.


JANINA CINDERELLA JANINA
Šatní skříň JANINA borovice medová Skříň 2D CINDERELLA Šatní skříň JANINA borovice bílá

 

Šatní skříně s křídlovými dveřmi - zobrazit všechny

Máte-li ve své domácnosti dostatek prostoru a můžete-li si dovolit skříň s křídlovými dveřmi, jistě je to správná volba. Skříň si nyní můžete v naší nabídce vybrat na základě velikosti, barevného provedení, či dalších parametrů. Využijte možnosti zabudovaného zrcadla!


VERA PIK PIK
Šatní skříň VERA dub sonoma/bílá Skříň 3D PIK se zrcadlem Coimbra/antracyt Skříň 5D se zrcadlem PIK wenge

PEDRO CUBA LUPO
Skříň PEDRO coimbra/ hnědá ekokůže Šatní skříň 4D dub/venge CUBA Šatní skříň LUPO II dub sonoma

 

Šatní skříně s posuvnými dveřmi - zobrazit všechny

Bojujete s každým centimetrem ve Vaší ložnici a přesto chcete velkou, prostornou a chytře řešenou novou šatní skříň? Pak je Vaše volba více než jasná, jistě budete vybírat v kategorii skříní s posuvnými dveřmi. Vybírat můžete z nejrůznějších modelových typů.


OMEGA OMEGA CLINT
Šatní skříň s posuvnými dveřmi variabilní OMEGA Šatní skříň s posuvnými dveřmi variabilní OMEGA Šatní skříň s posuvnými dveřmi CLINT

DREAM AMIGO MIA
Šatní skříň s posuvnými dveřmi DREAM Šatní skříň s posuvnými dveřmi AMIGO Šatní skříň MIA dub sonoma/bílá

 

 

 

Starší aktuality

Archiv aktualit