Nový KATALOG MODERNÍHO NÁBYTKU 2012

Pondělí 02. leden 2012 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Co najdete v novém katalogu moderního nábytku pro rok 2012?

Moderní obývací stěny

První část tvoří nábytek do obývacího pokoje, především moderní obývací stěny s dvířky ve vysokém lesku a skleněnými policemi s LED osvětlením. Většinu modelů si můžete objednat také ve zmenšené variantě, jsou navrženy s ohledem na malé prostory v panelákových obývacích pokojích. K obývací stěně lze ve stejné barvě a ve stejném designu vybrat také komodu, která stojí odděleně v obývacím pokoji a poskytuje dostatek prostoru pro uložení potřebných věcí. Jak by měla moderní obývací stěna vypadat? Současné trendy v této kategorii jsou: korpusy v dřevěném dezénu a bílá či černá dvířka ve vysokém lesku. Velice žádáná je také bílá obývací stěna. Naprostou novinkou v ČR je obývací stěna v šedém lesku. Zmiňované LED osvětlení skleněných polic si u nás můžete vybrat ve vícech barvách, nejžádanější jsou bílé a modré osdstíny.

Obývací sestavy

Jedná se o sektorový nábytek, ze kterého si můžete navrhnout vlastní sestavu nábytku do obývacího pokoje. Program se většinou skládá z několika typů komod, vitrín, televizních stolků a závěsných prvků na stěnu, případně konferenčních stolků. Všechny prvky jsou samostatně prodejné. Máte-li menší místnost, stačí Vám televizní stolek a například prosklená vitrína z každé strany. Potřebujete-li zařídit velký obývací pokoj, vytvořte si sestavu vitrín a knihoven rozšířenou o komody a závěsné police. Obývací sestavy nabízíme v provedení wengé lamino, černá lamino, jabloň lamino, dub lamino a další.

Levné futonové postele 140x200 včetně matrace a roštu

Ideální řešení pro studenty a mladé páry, které si zařizují své první bydlení a nechtějí příliš utrácet. Futonová postel v tomto moderním evropském pojetí se skládá z rámu postele v jednoduchém tvaru, dřevěného laťového roštu a matrace v barevném bavlněném potahu. Rozměr spaní o šířce 140 cm a délce 200 cm poskytuje komfortní spaní pro jednu osobu, ale také dostatečný prostor na spaní pro mladý pár. Navíc, pokud se Vám nelíbí barva matrace u vybrané postele, můžete si zvolit barvu matrace od jiného modelu. S kompletní nabídkou se můžete seznámit také v našem internetovém obchodě v kategorií futonové postele. Většinu z nich máme skladem ihned k dodání.

 

Moderní sestavy nábytku do ložnice

Každá ložnicová sestava nabízí několik typů šatních skříní s prostorem rozděleným na šatní část a prostorem pro úložení prádla. Komody do ložnice mohou být zásuvkové nebo s dvířky, postele nabízíme jako samostatné rámy  v typických rozměrech 180 x 200 cm a 160 x 200 cm, do který si každý podle svých potřeb objednává lámelové rošty a matrace. Pokud to prostor v ložnici dovolí, nesmí u postele chybět z každé strany noční stolek. Jaký nábytek do moderní ložnice? Ložnicové sestavy ve vysokém lesku vítězí. Novinkou je ložnicová sestava Livorno v elegantních tmavých barvách - korpus černý a dvířka v hnědém - kaštanovém lesku. Pokud potřebujete více úložného prostoru v malé ložnici, doporučujeme ložnicovou sestavu Fortuna v třešni nebo wenge.

Dřevěný nábytek do ložnice

Nábytek z pravého dřeva je nejlepší volba pro Vaši ložnici. Pravé dřevo působí hřejivým dojmem a je příjemné i na dotek. Do katalogu jsme vybrali moderní dřevěné ložnice, ale nejdete zde i zástupce klasického nábytku do ložnice. Dřevěná ložnicová sestava zpravidla představuje různé typy šatních skříní s prostorem rozděleným na šatní část a prostorem pro úložení prádla. Dřevěné komody do ložnice mohou být zásuvkové nebo s dvířky, dřevěné postele nabízíme jako samostatné rámy  v typických rozměrech 180 x 200 cm a 160 x 200 cm, do který si každý podle svých potřeb objednává lámelové rošty a matrace.

Dřevěný nábytek do dětského pokoje

Nový katalog nábytku pro rok 2012 uzavírají vybrané modely dřevěného nábytku do dětského pokoje. Na rozdíl od nábytku z lamina, zde nenajdete ostré hrany, design a konstrukce je navržena s ohledem na zdravý a bezpečnost Vašich dětí.

Starší aktuality

Archiv aktualit