Moderní a levné ložnicové sestavy na celý život!

Čtvrtek 15. srpen 2013 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz
Ložnicové sestavy

Vybavujete si ložnici a sháníte nový vkusný nábytek, který Vám bude sloužit po dlouhá léta? Máme pro Vás exklusivně širokou nabídku nejrůznějších typů ložnicových sestav od těch nejlevnější až po ty luxusní, které vytvoří v každém pokoji jedinečnou atmosféru a ve které si budete moci svůj spánek vychutnat!

V ložnici trávíte jednu třetinu života!

Nabízíme Vám ložnicové sestavy z těch nejrůznějších materiálů. Nejrůznější modely ložnic od dýhované dřevotřísky až po klasický kvalitní masiv máme v sortimentu v cenové relaci již od 10 990 Kč! Neváhejte tedy a nechte se inspirovat kolekcemi pro rok 2013/2014.

 

Levné ložnicové sestavy - zobrazit všechny

Nabídka v této kategorii skrývá modely ložnic v cenové relaci od 10 990 Kč do 17 980 Kč. Je tak velmi snadné si za nízké finanční prostředky vybavit zbrusu novou ložnici. Vybírejte z nejrůznějších typových a barevných provedení.


Ložnice VERA Ložnice VERA Ložnice MONDO
Ložnice VERA bílá/lila Ložnice VERA wenge/alu 22XTDH Ložnicová sestava MONDO P830MD ořech/černá

Ložnice PIK Ložnice PIK Ložnice VERA
Ložnicová sestava PIK coimbra/antracyt 22UDUI Ložnicová sestava PIK wenge 22XTUI Ložnice VERA bílá/černý ořech 2297DH

 

Moderní ložnicové sestavy - zobrazit všechny

Oblíbili jste si nejnovější trendy a chcete si moderně vybavit i ložnici? Pak si jistě vyberete právě v tomto sortimentu, který nabízí kompletní ložnicové sestavy, které se skládají z postele, nočních stolků, komody a skříně.


Ložnice MESTRE Ložnice DREAM Ložnice SELENE
Ložnicová sestava MESTRE 220fWZ tmavý dub sonoma Ložnicová sestava DREAM P8SCDR tmavý dub sonoma Ložnicová sestava SELENE 22FAYR dub sonoma/bílý lesk

Ložnice REGENT Ložnice NICOLE Ložnice SANTIAGO
Ložnicová sestava REGENT P8CPRE coimbra/grafit metal Ložnicová sestava NICOLE NIDSDN sonoma dub/bílý lesk Ložnicová sestava SANTIAGO javor/coffee 22RUOA

 

Ložnicové sestavy z masivu - zobrazit všechny

Chcete si pořídit opravdu kvalitní nábytek na celý život? Pak je Vaše volba nábytku z masivu naprosto správná! Ložnicové sestavy z masivu jsou odolné a především efektní na pohled. Kdo miluje přírodní materiály s jejich nezaměnitelnou vůní, prožije každou noc v ložnici z masivu velmi rád.


Ložnice MODERN Ložnice FLORENCIE Ložnice JANINA
Ložnice z masivu MODERN Ložnice z masivu FLORENCIE Ložnice z masivu JANINA borovice bílá

Ložnice VOLO Ložnice ROLAND II Ložnice IMPERIA
Ložnice z olšového masivu VOLO 28F797 Ložnice z masivu ROLAND II borovice bílá Ložnice z masivu IMPERIA borovice - višeň

Starší aktuality

Archiv aktualit