Luxusní kožené postele

Pátek 11. květen 2012 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Představujeme Vám tři nové modely postelí do ložnice v standardních rozměrech 160x200 a 180x200, které jsou čalouněné v pravé hovězí kůži s možností výběru barvy a typu kůže. K postelím nabízíme vtipně řešené noční stolky, které jsou rovněž čalouněné v kůži a horní odkládací deska je skleněná. Luxusní postele jsou řešeny jako samostatné rámy, ale u každého rozměru najdete v souvisejícím zboží doporučení na nejhodnější matrace a lamelové rošty.

TREVI kožená čalouněná postel

Luxusní postel TREVI čalouněná v pravé hovězí kůži s možností výběru barvy dle uvedeného vzorníku. Elegantní a dynamický tvar postele vynikne v každé prostorné ložnici. K posteli si můžete doobjednat jednoduché kožené noční stolky s horní odkládací deskou ze skla. Postel TREVI dodáváme jako samostatný rám a matrace s rošty je nutné zakoupit samostatně. Zadní část čela je čalouněná v imitaci kůže, ale na přání zákazníka (s příplatkem) dodáme postel v celokoženém provedení.

SCARLET kožená čalouněná postel v rozměrech 160x200; 180x200; 200x200 nebo 140x200

Luxusní postel SCARLET čalouněná v pravé hovězí kůži s možností výběru barvy dle uvedeného vzorníku. Jednoduchý tvar postele, který si hodí do každé ložnice. Postel SCARLET dodáváme jako samostatný rám a matrace s rošty je nutné zakoupit samostatně. Zadní část čela je čalouněná v imitaci kůže, ale na přání zákazníka (s příplatkem) dodáme postel v celokoženém provedení.

SOLARIS kožená čalouněná postel s polohovacími polštáři v čele

Luxusní postel SOLARIS čalouněná v pravé hovězí kůži s možností výběru barvy dle uvedeného vzorníku. Opěrové polštáře v čele postele lze polohovat. Elegantní tvar postele vynikne v každé ložnici. K posteli si můžete doobjednat jednoduché kožené noční stolky s horní odkládací deskou ze skla. Postel SOLARIS dodáváme jako samostatný rám a matrace s rošty je nutné zakoupit samostatně. Zadní část čela je čalouněná v imitaci kůže, ale na přání zákazníka (s příplatkem) dodáme postel v celokoženém provedení.

Luxusní kožené postele vynikají kvalitou zpracování a použitými materiály a poskytnou Vám prostor k dokonalému odpočinku.

Starší aktuality

Archiv aktualit