DĚTSKÝ A STUDENTSKÝ NÁBYTEK

Středa 28. březen 2012 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Představujeme Vám kolekce dětského nábytku vyrobené z masivního dřeva borovice a olše, které jsou navrženy s ohledem na zdraví a bezpečnost dětí. Předností nábytku jsou především oblé tvary a převážně přírodní materiály, které jsou příjemné na dotek a svým odstínem a kresbou navozují v dětském pokoji klidnou a útulnou atmosféru. Modely našich dětských pokojů porostou společně s Vašimi dětmi.

Moderní nábytek do dětského, který můžete postupně dokupovat tak, jak Vám dítě roste. Pro začátek stačí postýlka a přebalovací pult s komodou. Časem můžete zakoupit šatní skříň a komodu, postel nebo bednu na hračky. Pro školáky jsou v nabídce psací a PC stoly, knihovny a praktické regály a zásuvky na hračky.

Každý dětský pokoj je navržen ve třech fázích:

a) nábytek pro miminka

Základem je komoda s přebalovacím pultem a postýlka, dále pak šatní skříň nebo komoda či police na zeď. Do dětské postýlky nabízíme kvalitní dětské matrace české výroby.

b) nábytek pro předškoláky

Sestava nabízí postele, palandy, vyvýšené postele doplněné žebříkem nebo skluzavkou, malé stolky a židličky, různé typy regálu a knihoven, úložné prostory na hračky ve formě beden nebo policových regálů a samozřejmě menší šatní skříně nebo komody.

c) nábytek pro školáky a pro studenty

Studentský pokoj zařizujeme s ohledem na potřeby dospívajícího dítěte - studenta či školáka. Základem je prostorná postel nejčastěji v rozměru 90x200 nebo 100 x 200 cm s úložným prostorem, šatní skříň, prádelník a komoda. Nesmí chybět prostorný psací stůl se zásuvkami a dalším úložným prostorem. Ve studentském pokoji se v současné době často objevuje také menší obývací stěna nebo TV komoda.

 

Pokud Vás nabídka dětský a studentských pokojů zaujala a chcete se seznámit s kompletní nabídkou tohoto sortimentu, navštivte náš showroom a prodejnu nábytku v Lounech, kde v současné době vystavujeme všechny výše prezentované sestavy. Případně Vám poskytneme potřebné informace telefonicky nebo na Váš e-mail: 

Starší aktuality

Archiv aktualit