Designová křesla za atraktivní ceny!

Středa 12. únor 2014 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz
Křesla

Také jste se rozhodli pořídit si domů konečně nové křeslo? Pak nám dovolte, abychom Vám představili malou ukázku našeho sortimentu. Najdete v něm typická křesla s dřevěnými područkami, ale i moderní typy, či tradiční kožené modely.

Moderní design za super ceny!

Nebaví Vás už kroutit se ve starém nepříjemném křesle? Rádi byste večery trávili v klidu a pohodlí? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky křesel. Široký sortiment designových modelů křesel, která jsou vhodná do každého interiéru najdete právě na našem internetovém obchodě. Neváhejte a vyberte si to pravé!

Kompletní nabídku všech křesel najdete zde.


Křesla do obývacího pokoje - zobrazit všechny

Sháníte klasické křeslo do obývacího pokoje, které by plnilo nejen funkci dalšího volného místa k sezení Vašich návštěv, ale i útulného místa pro Vás samotné, když například večer usedáte k televizi, či berete do ruky knížku? Vybírejte!


SAPHIR LEXUS PRATO
Křeslo SAPHIR BIS 1 Otočné křeslo LEXUS 1 Konferenční křeslo PRATO

COMO ZARA IMPRESSION
Křeslo COMO 1 Křeslo ZARA 1 Křeslo IMPRESSION 1

 

Křesla kožená - zobrazit všechny

Kožená křesla se pyšní především svou snadnou údržbou, kdy jsou snadno omyvatelná a i jinak celkově absolutně nenáročná. Dále jsou kožená křesla vhodná do jakéhokoliv interiéru. Vyberte si ze stylových modelů a různorodých barevných provedení.


ALANIS BAROLO SPLIT
Kožené křeslo ALANIS NEW K 1 Kožené křeslo BAROLO K 1 Kožené křeslo SPLIT

BACARDI HOME CINEMA PROSSECO
Kožené křeslo BACARDI Kožené televizní křeslo HOME CINEMA Kožené křeslo PROSSECO

Starší aktuality

Archiv aktualit